Presná GPS/GLONASS anténa s elektronickým kompasom

Akcia
MOC s DPH:
318,89 €
Výrobca:
NAVICO
Doba dodania:
Otázka
Obj. čislo:
456 156
Ohodnotenie:

Presná GPS/GLONASS anténa s elektronickým kompasom

Plánujete vyvážať pomocou GPS pri love kapra? Pri ukladaní bodov vám nestačí presnosť GPS 1 - 3m? Chcete využívať GPS na profesionálne účely? Máme pre Vás riešenie anténu od LOWRANCE Point-1 s ktorou bolo v opakovaných testoch dosiahnutá presnosť 0,25m.

Presný GPS/GLONASS prijímač s elektronickým kompasom

Lowrance Point-1 je ideálnym pozičným a smerovým zariadením. Point-1 poskytuje extrémne presnú a rýchlu pozíciu plavidla a vysokú rýchlosť aktualizácie pozície. A navyše oproti iným pozičným GPS anténam Point-1 poskytuje informácie o smere plavidla, či stojíte na tej istej pozícii, alebo sa plavíte vysokou rýchlosťou. Tieto údaje je možné použiť aj na prekrývanie vykresľovania mapy alebo radaru.

Point-1 sa jednoducho pripája ku ktorémukoľvek Lowrance HDS Gen2, HDS Gen2 Touch alebo Elite-7 alebo sieť NMEA 2000®. Je vodotesná.
Je to pozičný a smerový senzor po sieti NMEA 2000®
Podporuje GPS a GLONASS, Galileo-pri budúcej aktualizácii softvéru
Podporuje SBAS vrátane WAAS/EGNOS/MSAS
10 Hz aktualizácia (10-krát za sekundu) pre hladkú a presnú lokalizáciu
Zabudovaný elektronický kompas poskytuje informácie o smerovaní lode 10-krát za sekundu pre stabilizáciu zobrazenia mapy a prekrývanie radaru plus presný kurz hlavne pri nízkych rýchlostiach.
Kompaktný, odolný vodotesný dizajn pre použitie kdekoľvek na riekach, jazerách a na mori

Fotogaléria k produktu Presná GPS/GLONASS anténa s elektronickým kompasom

sonary lowrance elite ti


Sonary Lowrance jednoznačne najlepšie!

jordan lee, svetový majster Bassmaster Classic

Jordan Lee, svetový majster Bassmaster Classic 2018, aj vďaka sonarom Lowrance dokázal obhájiť minuloročné prvenstvo. Na marcových svetových majstrovstvách sa pri orientácii a lokalizácii rýb spoľahol na kvality rybárskych sonarov Lowrance HDS Carbon.

Lowrance je svetovým lídrom v segmente sonarovej technológie od svojho vzniku, v roku 1957. Kvality sonarov Lowrance sa aj tento rok opäť potvrdili! Až šiesti pretekári z najlepšej "dvanástky" pretekárov na svetových pretekoch Bassmaster Classic ( 16. - 18. 3. 2018, jazero Hartwell / Južná Karolína) používalo rybárske sonary Lowrance HDS Carbon!

Viac sa dočítate  »»